top of page

IB PROGRAMLARI

Matematik ve Fizik IB Özel Ders Programları. Fizik ve Matematiği Sevdiren, İnatla Öğreten, Başarıyı Hedefleyen  Özel Ders!

IB programına yönelik Matematik ve Fizik özel dersleriyle akademik hedeflerinizi gerçekleştirin. Deneyimli öğretmenimiz size özelleştirilmiş eğitim sunarak IB sınavlarına hazırlanmanızı sağlayacak.

IB Matematik derslerinde karmaşık konuları anlamak ve analitik becerilerinizi geliştirmek için size rehberlik ediyoruz. IB Fizik derslerinde ise teorik bilgileri pratik uygulamalarla birleştirerek konuları daha iyi kavramanızı sağlıyoruz.

Özel derslerimizde size birebir ilgi ve öğretim materyalleri sunuyoruz.

 

IB sınavlarına yönelik stratejilerle donanmanızı sağlayarak sınavlarda başarı elde etmenizi destekliyoruz.

IB Matematik ve Fizik özel dersleriyle akademik başarıya bir adım atın! Sizin hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlayarak size uygun bir program oluşturuyoruz. İletişim sayfasındaki formu doldurarak veya telefon numaramızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

IB programında başarı için hemen adım atın! Siz de en iyi eğitimi alarak IB Matematik ve Fizik sınavlarında öne çıkın.

Başarıya giden yolda size eşlik etmek ve sınavda en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamak için buradayım.

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

Başarıya giden yolda size eşlik etmek ve sınavda en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamak için buradayım.

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
IB Matematik
Banner_30.png

Mathematics

Analysis and Approaches HL

Mathematics: Analysis and Approaches HL

IB Matematik özel dersi HL AA, matematiği derinlemesine incelemek ve konuyla ilgili resmi bir anlayış kazanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmış bir derstir. Matematiksel kavramların gerçek ve soyut uygulamalarını keşfetmekle ilgilenen öğrencilere hitap edecek. Problem çözmekten ve genelleme yapmaktan keyif alacaklardır. Bu kurs, örneğin matematiğin kendisi, mühendislik, fizik bilimleri veya ekonomi gibi önemli düzeyde matematik içeriğine sahip konularda daha fazla çalışmaya devam edebilecek öğrenciler için uygundur.

Mathematics: Analysis and Approaches SL

Matematik SL Analizi ve Yaklaşımları, iyi bir matematik seviyesi öğrenmek isteyen ancak daha üst seviyede olmayan öğrenciler için tasarlanmış bir derstir. Matema-tiksel kavramların gerçek ve soyut uygulamalarını keşfetmekle ilgilenen öğrencilere hitap edecek. Problem çözmekten ve genelleme yapmaktan keyif alacaklardır. Örne-ğin ekonomi, coğrafya ve kimya gibi matematiksel bir arka plana sahip konularda daha fazla çalışmaya devam edebilecek öğrenciler için uygundur.

Analysis - and Approaches SL.png

Mathematics

Analysis and Approaches SL

Applications and Interpretation HL.png

Mathematics

Applications and Interpretation HL

Mathematics: Applications and Interpretation HL

Matematik HL Uygulamaları ve Yorumlama, derinlemesine matematik bilgisi edin-mek isteyen ancak konunun uygulamalı doğasına vurgu yapan öğrenciler için tasar-lanmış bir derstir.

Matematiğin gerçek yaşam durumlarına pratik uygulamasından hoşlanan öğrenci-lere hitap edecek. Bu ders, biyoloji, beşeri bilimler ve işletme gibi matematiği bu şekilde kullanan konularda daha fazla çalışmaya devam edebilecek öğrenciler için uygundur.

Mathematics: Applications and Interpretation SL

IB Matematik özel dersi AI SL,  iyi bir matematik bilgisi edinmek isteyen ancak konunun uygulamalı doğasına vurgu yapan öğrenciler için tasarlanmış bir derstir.

Daha geleneksel matematik derslerini bir meydan okuma olarak bulmuş olabilirler ve matematiğin gerçek yaşam durumlarına pratik uygulamasından hoşlanan öğren-cilere hitap edecektir. Bu ders, biyoloji, beşeri bilimler ve işletme gibi matematiği bu şekilde kullanan konularda daha fazla çalışmaya devam edebilecek öğrenciler için uygundur.

Applications and Interpretation SL.png

Mathematics

Applications and Interpretation SL

IB Fizik
Banner_34.png

IB PHYSICS

IB PHYSICS

IB DP Mühendislik veya temel bilimler isteyen öğrenciler için IB programının en önemli dersi IB Fizik dersidir. Üniversite tercihiniz sosyal bir bölüm ise kesinlikle IB Fizik almanızı önerilmez. Ancak tercihiniz mühendislik ise kesinlikle IB Fizik almalınmalıdır. İlgisi olan ve düzenli çalışan bir öğrenci için zor bir ders gibi görünse de kesinlikle zor değil, hatta oldukça keyifli bir derstir. Eğer IB Fizik özel derslerini düzenli takip ederseniz hiç zorlanmazsınız. IB Fizik özel derslerini HL ve SL seviyelerde alabilirsiniz.

IB PHYSICS SL

Sizi başarıya taşıyacak bir adım atın ve IB Physics SL özel ders programımızla bilim dünyasına kapıları aralayın. Eğitimlerimizde sıradan bir ders deneyimi yerine, öğrencilerimizin potansiyelini maksimum düzeyde ortaya çıkarmayı hedefliyoruz.

Middle Years Programme (MYP) .png

IB PHYSICS

SL

Standard Mathematics.png

IB PHYSICS

HL

IB PHYSICS HL

IB Physics HL, karmaşık kavramlar ve zorlu denklemler içeren bir derstir. Ancak endişelenmeyin,  sizi bu zorluğun üstesinden gelmeniz için desteklemek için buradayım. Konuları anlamak, soru çözme becerilerini geliştirmek ve sınavlarda başarı elde etmek için size yol gösteriyorum.

Middle Years Programme (MYP) 

Uluslararası Baccalaureate (IB) tarafından sunulan bir eğitim programıdır. Öğrencilerin 11 ila 16 yaşları arasındaki dönemdeki eğitimlerini kapsar. MYP, öğrencilerin entelektüel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimlerini desteklemeyi amaçlayan bir müfredat çerçevesi sunar.

MYP'nin temel amacı, öğrencilere derinlemesine bir öğrenme deneyimi yaşatmak, eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek, bağımsız araştırma yapma yeteneklerini kazandırmak ve küresel vatandaşlık bilincini geliştirmektir. Program, öğrencileri bilgiyi sorgulayan, analitik düşünen ve sorunları çözen bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Extended Mathematics.png

MYP

Middle Years Programme

- IB  Özel Derslerde  Neler sunuyorum -

IB Özel Ders,  Uluslararası Bakalorya Diploma Programı (IBDP) için HL veya SL (High or Standart Level) tüm  IB Matematik ve IB Fizik konularında  özel dersler veriyorum. Dersler ile öğrencinin okul derslerine yardımcı ve üniversiteye  hazırlaması için ihtiyaç duyduğu bilgi ve becerileri sağlıyorum. Orta Yıllar Programı (MYP)  matematik ve fizik dersleri ile okul notlarının arttırmasına yardım ediyorum.

Hemen Bilgi Al

Tesekkurler.

ib matematik özel ders

İletişim

Hemen bugün benimle iletişime geçin ve başarıya giden yolda adım atın! Mehlika Baykal ile matematik ve fizik özel dersleriyle hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

+905326547507

bottom of page