HAKKIMDA 

Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Fizik bölümünde tamamladım. Galatasaray Üniversitesi Fen Fakültesi’nde yüksek lisans yaptım. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi’nde akademik kariyerime devam ediyorum. Lisans öğrenimim boyunca ve sonrasında birçok ilköğretim, lise ve lisans düzeyinde öğrenciye matematik ve fizik alanında özel ders verdim. Bu öğrencileri fizik ve matematik derslerinde  başarıya ulaştırdım.  

Hala ilköğretim , lise ve lisans düzeyinde öğrencilere matematik ve fizik dersi veriyorum.

Öğrenciler için okul derslerinde başarıyı artıracak bilimsel materyallerle dersleri destekleyerek  öğrenci ile interaktif çalışma metotları uyguluyorum. Böylelikle öğrenci öğrendiği bilgiyi gelecekte aktif olarak kullanmayı öğreniyor. Sorgulamayı, problem çözme yeteneğini kazanıyor, matematik ve fizik dersleri ile analitik düşünme yeteneklerini geliştiriyor.  

Sınavlara hazırlanan öğrencilere, yeni nesil sorularla destekleyerek matematik ve fizik test çözüm yöntemleri  öğretiyorum. Mantık problemleri, zeka soruları, testler ve denemelerle sınav hazırlıklarını tamamlıyorum. 

Yetkin olduğum ve öğrencileri başarıya ulaştırdığım alanlar;

  • Lise öğrencileri için matematik özel ders, fizik özel ders (IB HL and SL Math, Physics)
  • İlköğretim öğrencileri için matematik özel ders ve fen bilgisi özel ders
  • Üniversite öğrencileri için fizik özel ders, matematik özel ders,
  • YKS (TYT ve AYT), YÖS, LGS,

Çalışma Prensiplerim;

Öğrencinin sınavlara hazırlıkta ve okul derslerinde başarısını artırmak için var olan eksikliklerin öncelikle tespit edilip giderilmesi gerekir. Bu nedenle özel ders verirken dikkat ettiğim detaylar;

  • İletişim, 
  • Motivasyon,
  • Disiplin,

Geniş  kaynak  alternatifleriyle  başarıya ulaştırıyorum.